Naše aktivity

Místní akční plán III vzdělávání Olomouc (MAP III)

Naše Mateřská škole Olomouc, Wolkerova 34, příspěvková organizace, odl. pracoviště Mozartova 22 je zapojena do projektu Místní akční plán III vzdělávání Olomouc (MAP III).

Projekt je zaměřen na předškolní a základní vzdělávání. Cílem je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách, posílit komunikaci a spolupráci mezi učiteli navzájem, mezi zřizovateli, zástupci škol a rodiči.

Maminka bude mít svátek...

Témata pro práci s vašimi dětmi na tento týden :)

Maminky mají svátek, tak tímto prostřednictvím přejeme všem maminkám všechno nejlepší, hlavně pevné nervy, usměv na tváři a spoustu lásky :)

Pokud budete mít možnost, tak oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu :)

Zdroje:
www.predskolaci,cz
www.pinterest.cz
www.napadyproanicku.cz

Diagnostika dítěte předškolního věku a Školní zralost od Jiřiny Bednářové 

Náměty pro práci s dětmi - Na dvorku

Vážení rodiče,

vkládáme zde další náměty pro práci s vašimi dětmi - tentokrát na téma Co se děje na dvorku. Pracovní listy jsou zaměřené na rozvoj grafomotoriky, najdete zde i listy k rozvoji předmatematických dovedností, básničky o zvířátkách ze statku, možnosti tvoření na toto téma a také obrázkové čtení.

Pokud by bylo něco nejasné, neváhejte nás kontaktovat na naši e-mailové adrese msmozartova22@seznam.cz. Oceními i zpětnou vazbu.

Je tu jaro!

Omalovánky, písničky, básničky a pracovní listy na nadcházející jarní období :)

S dětmi si o všem vyprávějte, nechte děti, aby se snažily popsat samy, co vidí, jen je poslouchejte a věnujte jim pozornost. Tím, že komunikují a popisují obrázky rozvíjí svoji slovní zásobu a zdokonalují svoji schopnost komunikovat. 

Pokud budete mít jakékoliv připomínky či zpětnou vazbu, velmi ji oceníme :)

Ukliďme Česko!

Milí rodiče,
vzhledem k současné situaci, kdy jsou zavřené všechny mateřské školy (až na určené vyjímky) a veškeré možné aktivity pro Vás a Vaše děti jsou vlivem vládních restrikcí velmi omezené, máme pro Vás možnost zapojit se do projektu "na doma a na ven", který je realizován ve spolupráci s Mateřskou školou Wolkerova.
Všechny potřebné informace naleznete v přiloženém souboru.

Budeme rády, když se do akce připojíte. 

Pevné nervy, úsměv na rtech a hlavně pozitivně přeje kolektiv MŠ Mozartova.