Naše aktivity

Vánoční dílničky

Vánoční dílničky 
Vážení rodiče,
tímto Vás všechny zveme na "Vánoční dílničky". Dílničky se uskuteční v úterý 13.12. 2022 od 14.45 hodin v jednotlivých třídách. Akce je určena pro rodiče s dětmi.
Budeme moc rádi, když se zúčastníte. Těšíme se na Vás. 

Na skok do města s kočkou Olou

Na skok do města s kočkou Olou
Děti ze Zelenáčků a ostatní předškoláci si ve čtvrtek 1.12. 2022 projdou město s kočkou Olou. V 11h nás provede historickým centrem. Do školky přijdeme později, proto prosím rodiče, aby si pro děti, které půjdou po obědě, přišli až po 12.30. Děkujeme!

Dýniáda

Dýniáda
Vážení a milí,
v týdnu od 24.10. 2022 proběhne již tradiční akce "Dýniáda". Zúčastnit se jí může každý tím, že přinese svou vydlabanou dýni. Během tajného hlasování pak sami rozhodnete, kdo si zaslouží první místo - prostě, čí dýně byla nejlepší, nejkrásnější a nejoriginálnější. Dýně noste do své kmenové třídy, paní učitelka si ji zapíše do seznamu a označí číslem, aby hlasování bylo jak se patří tajné :)  Vyhlášení nejhezčí dýně proběhne ve čtvrtek 3.11. 2022.

Vánoční focení

Vánoční focení proběhne dne 18. 10. 2022 od 8h. Prosím, doveďte své děti včas. Pokud budete mít zájem fotit své dítě se sourozencem, nahlaste to paní učitelce ve třídě. Focení probíhá jednotlivě, každé z dětí bude mít svou sadu fotografií.
Pro jákékoliv informace se ptejte ve své kmenové třídě.

Logopedická depistáž

Dne 12.10. navštíví naši mateřskou školu klinická logopedka. Pokud budete mít zájem, aby se dítě zúčastnilo logopedické depistáže, zapište jej do připravených seznamů v jednotlivých šatnách tříd. Logopedická depistáž je vhodná pro děti od 4 let.