Naše aktivity

Maminka bude mít svátek...

Témata pro práci s vašimi dětmi na tento týden :)

Maminky mají svátek, tak tímto prostřednictvím přejeme všem maminkám všechno nejlepší, hlavně pevné nervy, usměv na tváři a spoustu lásky :)

Pokud budete mít možnost, tak oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu :)

Zdroje:
www.predskolaci,cz
www.pinterest.cz
www.napadyproanicku.cz

Diagnostika dítěte předškolního věku a Školní zralost od Jiřiny Bednářové 

Náměty pro práci s dětmi - Na dvorku

Vážení rodiče,

vkládáme zde další náměty pro práci s vašimi dětmi - tentokrát na téma Co se děje na dvorku. Pracovní listy jsou zaměřené na rozvoj grafomotoriky, najdete zde i listy k rozvoji předmatematických dovedností, básničky o zvířátkách ze statku, možnosti tvoření na toto téma a také obrázkové čtení.

Pokud by bylo něco nejasné, neváhejte nás kontaktovat na naši e-mailové adrese msmozartova22@seznam.cz. Oceními i zpětnou vazbu.

Je tu jaro!

Omalovánky, písničky, básničky a pracovní listy na nadcházející jarní období :)

S dětmi si o všem vyprávějte, nechte děti, aby se snažily popsat samy, co vidí, jen je poslouchejte a věnujte jim pozornost. Tím, že komunikují a popisují obrázky rozvíjí svoji slovní zásobu a zdokonalují svoji schopnost komunikovat. 

Pokud budete mít jakékoliv připomínky či zpětnou vazbu, velmi ji oceníme :)

Ukliďme Česko!

Milí rodiče,
vzhledem k současné situaci, kdy jsou zavřené všechny mateřské školy (až na určené vyjímky) a veškeré možné aktivity pro Vás a Vaše děti jsou vlivem vládních restrikcí velmi omezené, máme pro Vás možnost zapojit se do projektu "na doma a na ven", který je realizován ve spolupráci s Mateřskou školou Wolkerova.
Všechny potřebné informace naleznete v přiloženém souboru.

Budeme rády, když se do akce připojíte. 

Pevné nervy, úsměv na rtech a hlavně pozitivně přeje kolektiv MŠ Mozartova.

Náměty pro práci s dětmi - Pohádky

Náměty pro práci s dětmi
Vzhledem k současné situaci a zavřeným mateřským školám vám zde vkládáme náměty pro práci s Vašimi dětmi. Jde o pracovní listy, pohádkové čtení, výrobky i omalovánky. Pokud vám nebude něco jasného, klidně nás kontaktujte na emailu školky msmozartova22@seznam.cz.

Přejem Vám pevné nervy, klid a moc se těšíme až se uvidíme zpátky ve školičce.